31. 7. 2010 - Louny - včetně afterparty

Opět pro velký úspěch opakování lounské akce, v podobném složení. Tentokrát se domluvil i soudek takže se hrálo až do setmění a pilo až do rozednění. Myslím že akce se opravdu vydařila.

Účast podobná jako u minulé lounské akce, navíc se přidali Ota s Verčou a Hans s Marťanem tzn. po dlouhé době kompletní záklaďáci party HIC.

6. 7. 2010 - Two Towers - Lužeč u Mělníka

Moc pěkný areál, z části krytý, takže se dalo hrát i za deště. Kdyby se mi opět nepodělal gun tak bych si to i perfektně užil. Místní tým je opravdu dobře sehraný.

Dorazili jsme jen já a Otík.

19. 6. 2010 - Dukelský průsmyk II. - Ústí nad Labem Alligators fight

Výborná akce, masakr do začátku do konce. Bližší info o akci zde.

Partu HIC vzorně reprezentovali kromě mě ještě Ota, Verča a Pučmajz.

13. 6. 2010 - Louny - poprvé s kadety

Konečně se v Lounech podařila domluvit akce přesahující hranice party HIC. Vyšlo počasí, byla perfektní nálada a mě fungovala zbraň.

Hráli jsme já, Kačenka, Pučmajz, Jája a její brácha, Petra, Štěpán, Filip, Alice, Petr, ... ufff a další.

6. 6. 2010 - Hájek - výjezd ve dvou

Bohužel se opět potvrdilo, že v Hájku na biggame to není vždy optimální. Dost hráčů bylo "nesmrtelných" což hru kazí. Navíc se mi pokazil kvér.

Jak vyplývá z popisku, hráli jsme jen já a Pučmajz.

4. 4. 2010 - Hájek - poprvé v roce 2010

Sice jsem vzhledem k předchozí akci v Českých Budějovicích dorazil až kolem půl páté v nevalném stavu, ale rychle jsem se vzpamatoval a perfektně si to užil.

Od začátku tu hráli Otík, Verča a Hanz.

19. 9. 2009 - po měsíci opět Louny

Tentokrát s Jandikovo bandou. Z party HIC byl jen já, Pučmajz a Kačenka, nicméně dohromady nás bylo 12 takže se hrálo krásně 6 na 6 a tento počet poukázal na bezvadnost lounského hřiště.

Dal jsem si pořádně do těla, protože jsem hrál celou dobu prakticky bez přestávky. Doufám že se někdy zadaří a sejde se v Lounech celá parta HIC.

30. 8. 2009 - a opět Hájek a BigGame

Vše proběhlo OK a bez zbytečných dohadů takže klídeček a pohodička. Za partu HIC už asi klasická sestava já, Pučmajz, Ota a Verča"

15. 8. 2009 - po dlouhé době v Lounech

Jako vždy vydařená akce, to už snad není potřeba zmiňovat. Vše okořenil duel, který měl pěkný spád.

9. 8. 2009 - otevřená soukromá akce čili opět v Hájku

Parádní extrémně vyčerpávající pařba - dlouhé hry s respawny od brzkých poledních hodin až do večerních. Složení herních skupin se měnilo v průběhu dne, celou dobu vytrvali jen ti nejlepší :-D

Poprvé jsem přežil bez jediného modráka krváka, tak mam příští týden co dohánět!

18. 7. - 19. 7. 2009 - oslava narozenin Oťáka a Marťana

Oslava se konala v paintballovém areálu Hájek u Zličína resp. Chýně a je tedy jasné že paintball byl nedílnou součástí. Hrálo se jak v sobotu, kdy hru "zpříjemnil" vydatný deštík tak i v neděli, aby jsme si vyzkušeli, jaké je to hrát také za sucha. Lidí bylo dost i když domluva v týmu s ukrajinci dost vázla, o jejich herním stylu nemluvě...

24. 5. 2009 - Paintball mazec poblíž pražského Zličína

Víc než vydařená akcička, které se se mnou účastnili partohiťáci Pučmajz, Ota, Verča a exterňácí Bufák se svym kámošem. Vzhledem k tomu, že se jednalo o veřejnou akci, přijeli i další a nakonec nás bylo 20.

Bylo hrozný vedro takže sem utratil snad víc za pití než za kuličky ale herně to byla naprostá paráda. Na Zličín se už teď opět těším!

2. 5. 2009 - Lounská decentní paint akcička v šesti

Druhá lounská paintball akce tentokrát ve složení já, Kačenka, Pučmajz, Verča, Ota a Hans Bufka.

Ze začátku byl trochu problém s plynem, který pořád docházel, ale nakonec jsme se pěkně proběhli. Obzvlášť závěrečný duel s Oťákem měl náboj.

11. 4. 2009 - První paintball akce v Lounech

První paintball akce party HIC, které se zúčastnili kromě mě také Kačenka, Marťan s Evou, Hans s Hanku, Ota s Verčou, Pučmajz a neznámý voják Jiří.

Pořádně jsme se vyblbli a hned bylo jasný, kdo paintballu propadne :-)

Valid XHTML 1.0 Transitional!
© 2012 Oldřich Knor